חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מכשיר למיצוק עור הפנים שיחזיר לכם את הנעורים

רוב האנשים משקיעים מאמצים רבים בשמירה על עור מראה צעיר וגמיש. אמצעי הטיפול הנפוצים כוללים קרמי לחות, מסנני קרינה ומוצרי טיפוח אחרים.

אלה יכולים להגן מפני השפעות מזג האוויר ולעכב את הופעת סימני ההזדקנות, אך לאחר תקופה הם הופכים ללא יעילים ואיכות, הצבע והמרקם של העור שלכם נפגעים. עם הזמן, לבחירות אורח חיים כמו שתייה ועישון יכולות להיות גם השפעות שליליות על העור.

העור שלכם יכול להתקמט ולהיראות יבש עקב הזדקנות, חשיפה לשמש וסיבות אחרות, ללא קשר למידת ההגנה עליו במשך השנים. ניתן לשקם את העור ולשפר פגמים קלים בפנים באמצעות מכשיר למיצוק עור הפנים.

מהו תהליך מיצוק עור הפנים?

קרני אור ממוקדות מועברות לשכבות החיצוניות ביותר של העור באמצעות מכשיר למיצוק עור הפנים. זוהי דרך מדויקת ביותר להסיר תאי עור פגום תוך הגנה והמרצת הדם דרך שכבות העור הטובות שמתחתיו. האפקט האולטימטיבי הוא עידוד סינתזה של קולגן חדש, המעניק לעור מראה מוצק, חלק וצעיר יותר.

ישנם סוגים רבים של טיפולי מיצוק עור זמינים. ניתן לקבוע את הטיפול המתאים ביותר עבור סוג העור שלכם, להעריך את האזורים הזקוקים לתשומת לב, ולקבל את התוצאות הרצויות בעזרת מכשיר HIFU.

היתרונות של מכשיר למיצוק עור הפנים

1.      להפחית קמטים וקמטוטים – ההזדקנות גורמת לקמטים וקמטוטים להופיע על העור. חידוש העור בעזרת מכשיר למיצוק עור הפנים הוא טיפול פנטסטי לקמטים עדינים סביב השפתיים והעיניים. ריכוך מדדי הגיל הברורים הללו יגרום לעור שלכם להיראות חלק ובריא יותר ובמקביל יגרום לכם להיראות צעירים יותר.

2.      לטפל בכל שינוי צבע, אדמומיות או פיגמנטציה – גיל, חשיפה לשמש או בעיות בפיגמנטציה של העור עלולים לגרום לכתמים ולשינוי צבע העור. בנוסף, חלק מהמטופלים מחליטים להיפטר מנמשים לא רצויים. אתם יכולים להגיע לגוון עור מאוזן ואחיד יותר על ידי טיפול בבעיות פיגמנטציה של העור והסרת כתמים חומים.

3.      עודדו היווצרות קולגן והידוק העור – העור שלכם עשוי להיות פחות אלסטי עם הגיל. העור שלכם בסופו של דבר יפסיק להתחדש כאשר כוח המשיכה מושך את הכל למטה ופועל נגדכם. בנוסף לשיפור גוון העור, חידוש העור בעזרת מכשיר מיצוק ממריץ יצירת קולגן חדש באזורים המטופלים. תוצאות של עור מוצק וצעיר יותר ניכרות מיד ומשתפרות עם הזמן.

4.      הקטינו את גודל הנקבוביות המורחבות – גיל ותורשה הם שני הגורמים העיקריים להגדלת הנקבוביות. העור שלכם הופך לא אחיד ומחוספס בגלל נקבוביות גדולות, מה שגם גורם לכם להרגיש לא בנוח להיות קרוב לאנשים אחרים. באמצעות טיפולים לחידוש העור, ניתן לצמצם במידה ניכרת נקבוביות מוגדלות, ולהעניק מראה של עור חלק ואחיד.

האם כל אחד יכול לעבור טיפול למיצוק העור?

טיפולי מיצוק העור יכולים להיות מועילים אם אתם חווים התדרדרות במיצוק העור. אין צורך שתסבלו מקמטים, צלקות או כתמים. במקום זאת, חידוש עור הפנים יעניק לכם מראה צעיר ובריא.

אם אתם חושבים לעבור את הטיפול, חשוב לעבור לפני כן שיחת ייעוץ על הצרכים שלכם עם הצוות המקצועי של מכון 4MP. לפרטים נוספים חייגו עכשיו או השאירו פרטי התקשרות באתר האינטרנט.